Spätná väzba od klienta

Navštíviť ambulanciu Mudr. Kleinovej som sa rozhodol na odporúčanie môjho ošetrujúceho lekára, ako ďalší spôsob liečby klástrovej bolesti hlavy, ktorá sa pravidelne opakuje s čoraz väčšou intenzitou a znepríjemňuje môj život už viac ako 6 rokov.

 Na terapiu som išiel so zvedavosťou, bez nejakých mimoriadnych očakávaní. Hneď po prvom sedení som bol však veľmi príjemne prekvapený veľmi profesionálnym a ľudským prístupom Mudr. Kleinovej.

Úprimne musím povedať, že počas celého života som dôveroval jedine klasickej medicíne a k akejkoľvek inej liečbe som bol skôr skeptický. Vďaka medicínskemu vzdelaniu pani doktorky a jej osobitému prístupu k pacientom dostávam veľmi zrozumiteľné a presné informácie ohľadne môjho stavu, ktorým je moja hlava ochotná porozumieť a teda dôverovať aj alternatívnej liečbe.

Absolvoval som cyklus 8 akupunktúr. Už po 2-3 terapiách sa bolesť  zredukovala a v súčastnosti nepociťujem ani náznak bolesti. A tiež si moc Vážim jej záujem o môj stav, ktorý pretrváva aj po liečbe. Osobne môžem len odporučiť každému komu klasická medicína nedokázala pomôcť.

Comments are closed.