Ambulancia celostnej medicíny

Referencie

Čo o nás povedali

Andrea Močiliaková

Pani doktorku som navštívila viackrát, ako aj členovia mojej rodiny. Krásne sa postará o telo, myseľ, dušu. Je to skvelé prepojenie západnej medicíny a stáročiami overené postupy medicíny východu. Veci predtým tušené zrazu dávajú zmysel a význam.
Čo je najdôležitejšie, zdravotné účinky sa dostavili okamžite s dlhodobým efektom. Odporúčam každému.

Sáruš Plávková

Pani dr. Kleinovú vrelo odporúčam, je to človek s veľkým Č, má porozumenie a hlavne má snahu pomôcť.
Trpím dlhodobou amenoreou (mladé dievča) a snažíme sa spoločne vyriešiť tento problém, aj vďaka pani dr sa to začína všetko dávať dokopy.
Ďakujem veľmi krásne.

Lucia Guráňová

Chcela by som odporučiť pani Dr. Kleinovú ako veľmi príjemnú, ochotnú a skúsenú odborníčku, ktorá mi pomohla s mojimi častými migrénami. Po ročnom navštevovaní jej ordinácie môžem skonštatovať, že mi liečba naozaj pomáha a rozhodne v nej budem pokračovať. Okrem mňa pani doktorku navštevujú už aj moji obaja rodičia, ktorí sú rovnako spokojní s jej prístupom. Tam kde iní lekári s liečbou končia, pani doktorka začína…

Anna Zlejšia

Chcela by som sa pani doktorke Kleinovej poďakovať za milý prístup, porozumenie, vysokú profesionalitu. Zaoberala sa mojim neriešiteľným problémom a dokázala mi pomôcť.Je to pani doktorka na 1000% .Vrelo odporúčam. Veľké ďakujem.

Chcem sa dozvedieť viac

Pre koho sú sedenia vhodné?

Pre pacientov s akútnymi alebo chronickými ťažkosťami okrem akútnych infekčných ochorení a stavov vyžadujúcich iný lekársky postup.

Medzi najčastejšie ochorenia, s ktorými k nám ľudia prichádzajú patria:
bolesti chrbtice, kĺbov, hlavy, migrény, alergie, chronické zápaly prínosových dutín, tinnitus, poruchy menštruácie, klimakterické ťažkosti, neplodnosť, tráviace ťažkosti.

Sedenia sú vhodné aj preventívne s cieľom udržania energetickej rovnováhy v organizme, nastavenia vhodnej stravy a životného štýlu.

Akupunktúra je vhodná aj pri ťažkostiach v tehotenstve a pre dojčiace ženy, v tehotenstve terapeutom nutná znalosť tzv. zakázaných bodov.

Ako dlho trvá jedno sedenie?

Jedno sedenie trvá v priemere 1 hodinu, prvé sedenie obvykle aj trochu dlhšie, ďalšie sa môžu skrátiť v závislosti od vývoja stavu.

Vo všeobecnosti platí, že chronické dlhotrvajúce ochorenia vyžadujú dlhšiu dobu liečby, pri akútnych ochoreniach väčšinou stačí stretnutí menej v kratších časových intervaloch. 

Predpokladaná dĺžka liečby závisí vždy od spolupráce a motivácie pacienta.

Čo si so sebou priniesť?

So sebou vyžadujeme na 1. sedenie kompletnú zdravotnú dokumentáciu, na ďalšie sedenia prípadné doplnené nové výsledky vyšetrení.

Ako si rezervovať termín?

Pošlite nám SMS alebo E-mail s kontaktnými údajmi a my sa vám ozveme. Prosím, myslite na to. Vašim preferenciám sa budeme snažiť vyhovieť, alebo sa im v rámci voľnej kapacity čo najviac priblížiť.

SMS/email uveďte :

Meno, Priezvisko, vek, vaša preferovaná hodina (medzi 8.00 a 13.00) a deň v týždni + stručný názov dominujúcej ťažkosti

Je akupunktúra bolestivá?

Pacient pri akupunktúre pociťuje len vpichnutie ihly cez kožu pri jej zavedení, zavedené ihly počas doby svojho pôsobenia /20 min./ nebolia. 

Bolestivosť vpichov je oproti minulosti výrazne nižšia nakoľko ihličky sú jednorázové, oveľa tenšie, veľmi pružné.

Je akupunktúra vekovo obmedzená?

Nie, nie je.

Čo ak mám alergiu na kovy?

Aj v tomto prípade vám môžu byť aplikované akupunktúrne ihly. Ihličky, ktoré používame sú z chirurgickej ocele, ktoré alergie nespôsobujú.

Ako funguje moxa?

Pozrite si 8 min. video v anglickom jazyku:

What is Moxibustion Traditional Therapy?