Spätná väzba od klienta

Stretnutia s pani Dr. Kleinovou v ambulancii Celostnej Medicíny v Liptovskom Mikuláši sú vždy veľmi príjemné. Prebiehajú v pokojnej atmosfére, bez stresu, a v dohodnutom termíne. Pani doktorka si trpezlivo vypočuje okolnosti a príčiny mojich zdravotných problémov, má preštudovanú dokumentáciu a predchádzajúce vyšetrenia, pamätá si, čo ma trápi a tiež si je vedomá všetkých vedľajších okolností, ktoré by mohli viesť k mojim zdravotným ťažkostiam.

 

Stretnutia s ňou je diskusia. Rozprávame sa, a tým pádom ma nevníma len ako medicínsky objekt, ale hlavne ako človeka, ktorý vníma a cíti. A tento pocit je vzájomný.
Ambulancia Celostnej Medicíny má veľký potenciál, a jej názov skutočne vystihuje prácu pani doktorky, ktorá pristupuje k svojim pacientom ako ku klientom na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Zrozumiteľne vysvetlí možné príčiny zdravotných problémov, aj to ako im predchádzať, ale predovšetkým ako chápať súvislosti medzi jednotlivými časťami ľudského tela a jeho orgánov, komplexne a do hĺbky, v zmysle, že všetko so všetkým súvisí.

 

Pre ambulanciu Celostnej Medicíny som sa rozhodla, pretože som vyčerpala možnosti
štandardizovanej ambulantnej starostlivosti. Navštívila som všetky ortopedické ambulancie v okolí, a neurológiu, kvôli vibráciám v pravej nohe, a pravidelne chodím na ORL kvôli hučaniu v ľavom uchu. Už po prvom stretnutí hučanie povolilo, a jeho intenzita sa zmiernila tak, že po dvoch predchádzajúcich rokoch trápenia sa s týmto problémom som začala konečne normálne spávať. 

 

U pani Dr. Kleinovej som absolvovala už niekoľko sedení, ktorých súčasťou bola akupunktúra a moxovanie a vždy som si pri tom príjemne oddýchla. To, že som pochopila, ako funguje ľudským organizmus z vnútra, a ako sa môžu zdravotné problémy prejavovať navonok vďačím iba tejto ambulancii a pani Dr. Kleinovej, ku ktorej sa vždy rada vraciam a doporučujem ju všetkým, ktorý hľadajú ľudský a profesionálny prístup.

Comments are closed.