Spätná väzba od klienta

Nikdy som nepatrila k ľuďom, ktorý pri zdravotnom probléme hneď siahnu po tabletkách. Nepopieram v mnohých prípadoch ich potrebu, aj ich nevyhnutnosť, no som presvedčená, že po nich siahame mnohokrát skôr, ako je to potrebné a pritom ignorujeme signály nášho tela bez toho, aby sme sa nad nimi aspoň trochu zamysleli.

Tohtoročné zdravotné problémy mi však dosť  vážne zasiahli do kvality života. Som rada, že som aj v tomto prípade dala šancu aj inému spôsobu liečenia,  ako štandardnej ambulantnej starostlivosti. Dnes sa mám už omnoho lepšie a okrem doplnenia prírodných vitamínov, neužívala som žiadne lieky.

Príjemné prostredie, ale hlavne osobnosť a prístup pani doktorky vytvoria atmosféru, kde cítite, že čas v pokoji je venovaný len vám, v nenútenom uvoľnenom rozhovore. 

Navrhnuté spôsoby liečby boli pre mňa síce nové, ale príjemné, pretože všetko mi bolo dopredu vysvetlené, ako budú prebiehať, a tak som mohla byť bez napätia a stresu.

Výrazný pozitívny výsledok sa dostavil už po prvej návšteve. Ďakujem aj touto cestou. Zároveň všetkým, ktorí hľadajú pomoc pri zdravotných ťažkostiach, odporúčam.