Ambulancia celostnej medicíny

Prepojenie modernej západnej medicíny s Tradičnou čínskou medicínou na Liptove

Vitajte u nás …

Využívame Tradičnú čínsku medicínu ako metódu celostného prístupu ku zdraviu, pričom ju prepájame s medicínou modernou – západnou. Pomáhame pri akútnych aj chronických ťažkostiach ako je bolesť chrbtice a kĺbov, pri gynekologických, tráviacich problémoch, alergiách a podobne. Vždy ide o liečbu doplnkovú, podpornú, preto pri návšteve vyžadujeme už absolvované vyšetrenia od lekára. Navštívte nás alebo nám napíšte a objavte prístup k zdraviu, kde všetko so všetkým súvisí.

Individuálny prístup
Liečba na mieru
Pre deti i dospelých
Objednanie na presný čas
dr kleinova lucia_celostna medicina liptov

Od roku 2018 …

kedy som založila Ambulanciu Celostnej medicíny v Liptovskom Mikuláši ponúkam individuálne konzultácie pre dospelých aj deti, na mieru nastavenú liečbu metódami Tradičnej čínskej medicíny, pre ktorú som sa nadchla a ktorá mi dáva zmysel. Klasickú medicínu som vyštudovala na Karlovej univerzite v Prahe, potom som pracovala ako lekárka na Neurologickej klinike ÚVN v Ružomberku. Po objavení akupunktúry si ma však Tradičná čínska medicína pritiahla, následne som vyštudovala Inštitút Tradičnej čínskej medicíny v Prahe a rozhodla som sa venovať už iba tomu, čo ma baví najviac. Veľmi ma však teší, že smiem pomáhať aj pri iných všestranných ťažkostiach a mám tak možnosť vnímať klientov a ich organizmus ako celok.

MUDr.

Lucia Kleinová

zakladateľka a hlavná lekárka ambulancie

Naše služby

Bolestivé stavy, alergie, u nás nájdete podpornú liečbu akútnych a chronických ochorení liečených západným prístupom.

akupunktura liptov

Akupunktúra

Fytoterapia

Fyzioterapia

Masáže

Čo o nás povedali

Andrea Močiliaková

Pani doktorku som navštívila viackrát, ako aj členovia mojej rodiny. Krásne sa postará o telo, myseľ, dušu. Je to skvelé prepojenie západnej medicíny a stáročiami overené postupy medicíny východu. Veci predtým tušené zrazu dávajú zmysel a význam.
Čo je najdôležitejšie, zdravotné účinky sa dostavili okamžite s dlhodobým efektom. Odporúčam každému.

Sáruš Plávková

Pani dr. Kleinovú vrelo odporúčam, je to človek s veľkým Č, má porozumenie a hlavne má snahu pomôcť.
Trpím dlhodobou amenoreou (mladé dievča) a snažíme sa spoločne vyriešiť tento problém, aj vďaka pani dr sa to začína všetko dávať dokopy.
Ďakujem veľmi krásne.

Lucia Guráňová

Chcela by som odporučiť pani Dr. Kleinovú ako veľmi príjemnú, ochotnú a skúsenú odborníčku, ktorá mi pomohla s mojimi častými migrénami. Po ročnom navštevovaní jej ordinácie môžem skonštatovať, že mi liečba naozaj pomáha a rozhodne v nej budem pokračovať. Okrem mňa pani doktorku navštevujú už aj moji obaja rodičia, ktorí sú rovnako spokojní s jej prístupom. Tam kde iní lekári s liečbou končia, pani doktorka začína…

Anna Zlejšia

Chcela by som sa pani doktorke Kleinovej poďakovať za milý prístup, porozumenie, vysokú profesionalitu. Zaoberala sa mojim neriešiteľným problémom a dokázala mi pomôcť.Je to pani doktorka na 1000% .Vrelo odporúčam. Veľké ďakujem.