Ambulancia celostnej medicíny

Fyzioterapia
fyzioterapia_ celostna medicina liptov

Mgr. Katarína Kohútová

Som vyštudovaná fyzioterapeutka-štúdium som absolvovala na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Pre fyzioterapiu som sa rozhodla z dôvodu lásky k pohybu a záujmu o zdravie, ľudské telo. Svoje skúsenosti som si zdokonaľovala na rôznych oddeleniach v nemocnici, či v špecializovaných zariadeniach a kúpeľoch (Adeli, NÚRCH v Piešťanoch, Kúpele Lučivná, atď.). Svoje zručnosti, vedomosti si neustále dopĺňam prostredníctvom certifikovaných kurzov.

Vo svojej praxi sa venujem dospelým i deťom od 4 rokov s rôznymi diagnózami a ťažkosťami, ako napríklad: bolesti chrbta, chybné držanie tela, skolióza, plochonožie a iné. Uľaviť od bolesti Vám dokážem pomocou klasickej masáže, či manuálnych techník. Mojou záľubou je takisto práca s ľuďmi, ktorí trpia respiračnými ochoreniami, pri nich dokážeme zlepšiť nielen prácu s dychom, ale aj celkovú kvalitu života. V práci využívam aj hygienu dolných a horných dýchacích ciest.

Súčasťou Ambulancie celostnej medicíny som sa stala v roku 2023. Rozhodnutie pre túto spoluprácu bolo jednoduché, pretože s pani doktorkou máme rovnaký cieľ – celostný prístup k človeku je dôležitý a je jedno, o akú diagnózu ide.

najlepšie masáže liptov ambulancia celostenj medicíny
Masáže
najlepšia akupresúra Liptov ambulanica celostnej medicíny Liptov
Mäkké techniky
najlepšia pohybová terpia Liptov ambulanica celostnej medicíny Liptov
Pohybová terapia
kineziotejping Liptov ambulanica celostnej medicíny Liptov
Kineziotejping

Cenník služieb

Vyšetrenie a terapie nie sú hradené zo zdravotného poistenia.

Platba v ambulancii možná iba v hotovosti.

Objednávky príjmam na: fyziokk@gmail.com

Vstupné vyšetrenie dospelá osoba
40€
Vstupné vyšetrenie dieťa
30€
Pohybová terapia dospelá osoba
30€
Pohybová terapia dieťa
22€
Mäkké techniky
25€
Klasická masáž 50min
40€
Klasická masáž 30min
25€
Bankovanie 30min
25€
Tejpovanie od
5€

Objednávky príjmam na: fyziokk@gmail.com

Čo o mne povedali

J.B.

S dcérkou sme absolvovali fyzio. vyšetrenie u Katky, pretože sme chceli poznať, či sa dobre vyvíja a nezačínajú sa u nej svalové dysbalancie pohybového aparátu. Katka bola veľmi príjemná a priateľská, takže dcéra s ňou pekne spolupracovala. Získali sme informácie o vývine nášho dieťaťa a dohodli sme sa na ďalšom stretnutí a nastavení jednoduchých cvikov hravou formou na posilnenie potrebných svalových partií. Vyšetrenie sme zvládli aj s menším synom, ktorý zvedavo počúval a keď trošku podrastie, prídeme ku Katke veľmi radi aj s ním. 

L.T.

Výborné vstupné vyšetrenie. Cviky sú odborné, cielené a skutočne mi pomohli hneď po prvej fyzioterapii. Cvičenia sú doplnené masážou, ktorá dopomáha k uvoľneniu svalstva a je skvelým relaxom. Taktiež vyzdvihujem záujem o klienta a v prípade bolesti možnosť tejpovania problémovej oblasti, ktorá mne osobne napomáha s bolesťou kolien. Katku môžem všetkým len a len odporučiť. 

Z.Š.

Skvelý prístup, ľudský a zároveň veľmi profesionálny. Pravidelné návštevy fyzioterapie majú obrovský význam hlavne pri mojom sedavom zamestnaní a motivujú ma cvičiť aj vo voľnom čase. Od prvého stretnutia sa mi výrazne polepšilo a stále vidím progres k lepšiemu. Na každú návštevu sa veľmi teším. 

G.M.

Cvičenia u Katky som začal absolvovať približne pred dvoma mesiacmi z dôvodu nepretržitých bolestí v oblasti ramien a krčnej chrbtice. Po komplexnom zhodnotení celkového stavu, nastavení cvičenia a samozrejme dodržiavania cvičebného plánu, ktorý ma drží pokope nepoznám, čo je bolesť ramien. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú profesionálny a ochotný prístup.