Fyzioterapia v ambulancii

Milí klienti, 

s cieľom zlepšenia našich služieb Vám radi ponúkame možnosť objednať sa na fyzioterapiu rovno k nám. Na termín sa dlho nečaká, tak neváhajte.

Čo Vám ponúka naša šikovná fyzioterapeutka:

– diagnostiku a terapiu pohybového aparátu

– terapiu poúrazových stavov

– predoperačnú a pooperačnú fyzioterapiu

– komplexnú diagnostiku a terapiu ramenného, bedrového, kolenného a členkového kĺbu

– športovú fyzioterapiu

– DNS – terapiu (Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia)

– SM – systém

– Individuálne cvičenia

– popôrodnú fyzioterapiu (starostlivosť o jazvu, riešenie diastázy)

– kineziotejping

– bankovanie

– terapeutickú masáž

V prípade záujmu píšte prosím priamo sem: fyzioterapiajk@gmail.com

Sedenie trvá približne 1 hodinu, cena sedenia je 40 €, platba len v hotovosti.

Darčeková poukážka

Darujte zdravie blízkym

Ponúkame Vám možnosť zakúpiť si u nás darčekovú poukážku (voucher) vo vopred dohodnutej hodnote podľa aktuálneho cenníka ako originálny osobný darček pre niekoho, na kom Vám záleží.

Poukážky majú platnosť 1 rok od zakúpenia a sú viazané na meno (osoby, ktorej je poukážka darovaná).

Možnosti objednania poukážky e-mailom na: lucia@dr-kleinova.sk alebo prostredníctvom sms správy na tel. č. 0907 395 316.

Zlepšenie kvality života

Spätná väzba od klienta

Nikdy som nepatrila k ľuďom, ktorý pri zdravotnom probléme hneď siahnu po tabletkách. Nepopieram v mnohých prípadoch ich potrebu, aj ich nevyhnutnosť, no som presvedčená, že po nich siahame mnohokrát skôr, ako je to potrebné a pritom ignorujeme signály nášho tela bez toho, aby sme sa nad nimi aspoň trochu zamysleli.

Tohtoročné zdravotné problémy mi však dosť  vážne zasiahli do kvality života. Som rada, že som aj v tomto prípade dala šancu aj inému spôsobu liečenia,  ako štandardnej ambulantnej starostlivosti. Dnes sa mám už omnoho lepšie a okrem doplnenia prírodných vitamínov, neužívala som žiadne lieky.

Príjemné prostredie, ale hlavne osobnosť a prístup pani doktorky vytvoria atmosféru, kde cítite, že čas v pokoji je venovaný len vám, v nenútenom uvoľnenom rozhovore. 

Navrhnuté spôsoby liečby boli pre mňa síce nové, ale príjemné, pretože všetko mi bolo dopredu vysvetlené, ako budú prebiehať, a tak som mohla byť bez napätia a stresu.

Výrazný pozitívny výsledok sa dostavil už po prvej návšteve. Ďakujem aj touto cestou. Zároveň všetkým, ktorí hľadajú pomoc pri zdravotných ťažkostiach, odporúčam.

Problém so zápalom trojklanného nervu

Spätná väzba od klienta

Určite odporúčam pani doktorku Kleinovú. Veľmi profesionálny prístup a odbornosť.

Som veľmi spokojná. Ja ako kojaca mamička som dostala zápal trojklanneho nervu. Bohužiaľ, keď kojím, nemohli ma v nemocnici liečiť, pretože sa to lieči tabletkami, ktoré tehotné a kojace ženy nemôžu užívať.

Jedine, čo mi pomohlo bola akupunktúra. Naozaj odporúčam všetkým.

Problém s „hučaním“ v ušiach

Spätná väzba od klienta

Stretnutia s pani Dr. Kleinovou v ambulancii Celostnej Medicíny v Liptovskom Mikuláši sú vždy veľmi príjemné. Prebiehajú v pokojnej atmosfére, bez stresu, a v dohodnutom termíne. Pani doktorka si trpezlivo vypočuje okolnosti a príčiny mojich zdravotných problémov, má preštudovanú dokumentáciu a predchádzajúce vyšetrenia, pamätá si, čo ma trápi a tiež si je vedomá všetkých vedľajších okolností, ktoré by mohli viesť k mojim zdravotným ťažkostiam.

Stretnutia s ňou je diskusia. Rozprávame sa, a tým pádom ma nevníma len ako medicínsky objekt, ale hlavne ako človeka, ktorý vníma a cíti. A tento pocit je vzájomný.
Ambulancia Celostnej Medicíny má veľký potenciál, a jej názov skutočne vystihuje prácu pani doktorky, ktorá pristupuje k svojim pacientom ako ku klientom na vysokej profesionálnej úrovni.

Zrozumiteľne vysvetlí možné príčiny zdravotných problémov, aj to ako im predchádzať, ale predovšetkým ako chápať súvislosti medzi jednotlivými časťami ľudského tela a jeho orgánov, komplexne a do hĺbky, v zmysle, že všetko so všetkým súvisí.

Pre ambulanciu Celostnej Medicíny som sa rozhodla, pretože som vyčerpala možnosti
štandardizovanej ambulantnej starostlivosti. Navštívila som všetky ortopedické ambulancie v okolí, a neurológiu, kvôli vibráciám v pravej nohe, a pravidelne chodím na ORL kvôli hučaniu v ľavom uchu. Už po prvom stretnutí hučanie povolilo, a jeho intenzita sa zmiernila tak, že po dvoch predchádzajúcich rokoch trápenia sa s týmto problémom som začala konečne normálne spávať. 

U pani Dr. Kleinovej som absolvovala už niekoľko sedení, ktorých súčasťou bola akupunktúra a moxovanie a vždy som si pri tom príjemne oddýchla. To, že som pochopila, ako funguje ľudským organizmus z vnútra, a ako sa môžu zdravotné problémy prejavovať navonok vďačím iba tejto ambulancii a pani Dr. Kleinovej, ku ktorej sa vždy rada vraciam a doporučujem ju všetkým, ktorý hľadajú ľudský a profesionálny prístup.